نتایج جستجو برای عبارت :

آموزش رویت pdf شرکت Cadspec Ltd + دوستان

آموزش رویت pdf شرکت Cadspec Ltd
چرا آموزش رویت pdf Cad Spec؟ دنیای جسمی ما به سرعت در حال تغییر است و به همراه آن امکانات مهیج برای شکل دادن به آینده ما ایجاد می شود. ما معتقدیم که هر تجارت انگلستان در صنایع تولیدی ، معماری ، مهندسی و ساختمانی باید به جدیدترین فناوریهای طراحی دسترسی داشته باشد که این تغییر را تسهیل می کند. چطور میتوانیم کمک کنیم؟
آموزش رویت pdf شرکت CADPRO Systems Ltd
راه حل ها و خدمات CAD / CAM CADPRO Systems تهیه کننده برتر فن آوری حرفه ای CAD / CAM در نیوزیلند
با سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان و همراه بیولوژی در این کانال میخواهم دیتاها و اطالاعاتی که دانشجویان عزیز بیولوژی به آن نیازمند هستند ارائه دهم.هدف این کانال آموزش‌های خاص بیولوژی همچنین آموزش های زبان انگلیسی هستهمچنین فرصتی باشد در مورد مشاوره های تحصیلی، شرکت در کارگاه ها برای شما صحبت خواهم کرد.چرا که این دو علم به یک دیگر گره خورده اند."لازم به ذکر است که وعده این کانال برای فصل تابستان 99 آموزش رایگان #پایتون هست پس دوستان خود را ب
سلام دوستان
میخوام تو تابستون ، پیج اینستاگرامی و احتمالا کانال تلگرامی برای کانال بسازم تا آموزش ها هم در وبلاگ ، هم در کانال و هم در پیجمون قرار بگیره
آموزش های فوق العاده خوبی رو ( خصوصا در حوزه برنامه نویسی با پایتون) ارائه خواهیم داد .
دوستان خلاصه مطلب اینکه ؛ اگه پیج اینستاگرامی و کانال بسازیم ، جوین و فالوو خواهید کرد یا نه؟!
البته بازم اطمینان میدم که آموزش های خیلی خوبی براتون میذارم !
دوستانی که موافق ساخت کانال و پیج هستن و در صورت
سلام به همه ی دوستان و همراهان
قصد دارم در این وبلاگ به شما تکنیک های فتوشاپ را آموزش بدهم

فتوشاپ نرم فزار فوق العاده ی شرکت آدوبی است که امکانات بی نظیر و پرکاربردی را برای کاربران ارائه می دهد
از ویرایش عکس گرفته تا نقاشی دیجیتال و رتوش و ... .
در این بلاگ سعی می کنم همه ی این کاربردها را دونه به دونه به شما آموزش بدهم
با من همراه باشید

در این آموزش ما قصد داریم که به راه اندازی FTP Server در ویندوز بپردازیم. در این آموزش سعی شده که به صورت تصویری و قدم به قدم تمام مراحل نصب و راه اندازی FTP Server برای شما دوستان ارائه شود. با آرزوی مفید بودن این آموزش.
ادامه مطلب
آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن
آموزش زبان با انیمیشن despicable me یک بسته آموزشی بسیار مهیج برای فیلم دوستان و همینطور زبان دوستان میباشد. آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم میتواند انقلابی باشد در یادگیری زبان انگلیسی. دلیل این امر هم این است که زمانی که دانشجو در کشوری غیر از کشورهای انگلیسی زبان در حال آموختن زبان انگلیسی می باشد، هیچ گاه نمی تواند با اصطلاحات رایج، اسلنگ های پر استفاده و کلمات طبیعی آشنا شود.
۱۱ فایل ویدیویی
بیش از ۳۵۰ دقیقه فی
در این مقاله سعی بر معرفی دوره های آموزشی شرکت هیواوب را دارم
شرکت هیواوب علاوه بر خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در زمینه آموزش نیز قدم برداشته است که از لینک های زیر میتوانید مطالب منشتر شده راجب هر برنامه نویسی را دنبال کنید
آموزش اندروید
آموزش php
آموزش برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش جاوا اسکریپت
همچنین خدمات طراحی سایت در خوی نیز برای عزیزان فراهم شده است تا با خیال آسوده تری بتوانند سفارش طراحی سایت خود را بدهند
سلام دوستان ، من چند وقت پیش یک آموزش متن + تصویر در سایت برای حل مشکل فارسی نوشتن در فتوشاپ در سایت دانیال طاهری فر گذاشتم 
بعضی از دوستان ویدئوی آموزشی رو احتیاج داشتن 
این ویدئو هم ساخته شده و در صفحه قرار گرفته شده 
اما ویدئوی رفع مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ در کانال یوتیوب قرار داده شده 
و خب خیلی از دوستان ظاهرا برای دسترسی به ویدئو به مشکل خوردن

در کل سعی می کنم تمام آموزش های فتوشاپ و ایلوستریتور به همراه ویدئو باشن و با همراهی کردن کا
شرکت پارماتیک علاوه بر خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در زمینه آموزش نیز قدم برداشته است که از لینک های زیر میتوانید مطالب منشتر شده راجب هر برنامه نویسی را دنبال کنید
آموزش اندروید
آموزش php
آموزش برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش جاوا اسکریپت
همچنین خدمات طراحی سایت در خوی نیز برای عزیزان فراهم شده است تا با خیال آسوده تری بتوانند سفارش طراحی سایت خود را بدهند
شرکت پارماتیک علاوه بر خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در زمینه آموزش نیز قدم برداشته است که از لینک های زیر میتوانید مطالب منشتر شده راجب هر برنامه نویسی را دنبال کنید
آموزش اندروید
آموزش php
آموزش برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش جاوا اسکریپت

به شما آموزش میدم که چطور یک وبلاگ بسازید و اون رو مدیریت کنید، وبلاگها ابزارهای مناسبی مخصوصا برای افراد تازه کار هستند، سرویس های وبلاگدهی امکانات بسیار خوبی رو در اختیار شما قرار میدن، به وسیله این ابزارهای کاملا رایگان می‌تونید مطالب خودتون رو با دیگران به اشتراک بگذارید و خودتون رو به دیگران معرفی کنید، همچنین میتونید از وبلاگتون کسب درآمد هم بکنید.
 در آموزش ساخت وبلاگ چه چیزی یاد می گیریم؟
آشنایی با برترین سیستم های وبلاگدهی کشور
به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از در ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
سلام دوستان در ادامه روند آموزش نصب اوبونتو 
امروز فایل توضیحات آموزش نصب اوبونتو اماده دانلود است 
برای دانلود کلیک کنید 
میلاد باقری 
کپی کردن و نشر این فایل آزاد است .... اگر خارجی ها این کار رو نمیکردند الان ما هیچ نداشتیم
این کلمات صرفا جهت سرچ بیشتر نوشته میشود: آموزش طراحی دارو، آموزش پژوهش در بیولوژی، آموزش بیوانفورماتیک، داکینگ مولکولی، آموزش گرومکس، پروتئین
با عرض سلام خدمت دوستان و بازدیدکنندگان سایت فرامتره
از امروز تصمیم گرفتم که دوباره وبلاگ فرامتره رو بروزرسانی کنم و با مطالب آموزشی و جدید در خدمت دوستان باشم.
با توجه به نیاز شرکت های عمرانی به نیروی دفتر فنی و کمبود آن در جامعه تصمیم گرفتم قرمی هرچند کوچک در راستای آموزش دوستان انجام دهم.در این راستا اقدام به جمع آوری و دسته بندی فایل هایی کردم که در طی این سالها اقدام به ساخت و استفاده نموده ام.
با توجه به این که زمان زیادی را صرف جمع آوری
مجتمع آموزشی برق برگزار کننده دوره های آموزش تخصصی برق، الکترونیک و ابزار دقیق می باشد این موسسه با تکیه بر کادر مجرب و باتجربه خود آموزش های لازم را به صورت تئوری و عملی در کارگاه های مجهز خود برگزار می کند رشته های آموزشی عبارتند از آموزش تابلو برق صنعتی، آموزش plc، آموزش برق ساختمان درجه 2، آموزش برق ساختمان درجه 1، آموزش هوشمند سازی ساختمان، آموزش تعمیرات موبایل، آموزش طراحی و ساخت بردهای الکترونیک، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی، آمو
سلام دوستان تو این آموزش یاد می گیرید که چطوری قالب بلاگ بیان رو واکنش گرا کنید به صورت حرفه ای. قالبی که تو این آموزش واکنش گرا می کنیم قالب "تمدن 1" هستش، واکنش گرایی این قالب خیلی ساده است. اول منوی قالب رو واکنش گرا می کنیم.و بعد به بقیه ی جاهاش می رسیم.این آموزش رو سعی میکنم توی دو بخش تمومش کنم، بخش اول واکنش گرا کردن منو بخش دوم واکنش گرا کردن ستون ها.
پیش نیاز این دوره یاداشتن کمی html و css هستش.
این آموزش هنوز رکورد نشده اگر متقاضیان به 5 نف
آیا برای شروع یا ادامه نتورک مارکتینگ نیازی به آموزش دیدن هست؟ اهمیت آموزش در چیست و چرا باید آموزش ببینیم؟آموزش، رکن اصلی بازاریابی شبکه ایهمه چیز در بازاریابی شبکه ای به آموزش بازمیگردد.در واقع لازمه استفاده از اهرم تصاعد، وجود آموزش و تکثیر مناسب است.در این حرفه هر کسی کار خود را دارد و اصطلاحا بیزینس متعلق به خودش است. اما از طرفی افراد با یکدیگر در ارتباط هستند و رفتار و عملکرد هر شخص در سازمان او تکثیر میشود.آموزشی که در اختیار شما اس
چرا سئو سایت، بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت، رپورتاژ آگهی و بک لینک مهم است؟ بهترین دوره آموزش سئو جامع کدام است؟ آموزش سئو رایگان، آموزش لینک سازی، آموزش سئو کتگوری، آموزش سئو مبتدی، آموزش بک لینک پروفایلی، آموزش سئو دسته، آموزش سئو لینک داخلی، آموزش سئو حرفه ای، آموزش بک لینک پست مهمان و آموزش سئو url چه اثری در کسب و کار آنلاین میگذارد؟ چگونه بک لینک نظرات، سئو لینک داخلی، سئو حرفه ای، بک لینک پروفایلی، سئو مبتدی، سئو وردپرس و سایت خود
آزمون استخدامی آموزش و پرورش که سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آن است، یکی از پرمتقاضی ترین آزمون های کشور است. پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش علاوه بر آزمون کتبی منوط بر شرکت و کسب نمره قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. از آن جا که اکثر داوطلبان تجربه شرکت در مصاحبه مخصوصا مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش را ندارند، در تماس با مرکز تهران مشاورهسوالاتی را در رابطه با زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، میز
سلام دوستان
میخوایم با هم آموزش های برنامه نویسی زبان پایتون که توسط کری شافر(Corey Schafer) در یوتیوب آپلود میشه رو اینجا مرور کنیم. هدف فقط خلاصه برداری و متنی کردن بخشی از توضیحات ایشون هست. امیدوارم با هم آموزش ها رو به پیش ببریم و استفاده کنیم. در پست های بعد آموزش رو شروع میکنیم.
ادامه مطلب
***با ارض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان***
***امروز با آموزش هک وای فای در خدمتتون هستم***
این آموزش نیازمند سیستم عامل کالی لینوکس هست و نسخه های محبوبی مانند ابونتو و........
__که بنده نسخه    دبیان     را استفاده میکنم__
آموزش در ادامه مطلب(((فلش زردرنگ مقابل)))
به زودی.....
آموزش طراحی سایت از طریق کلاس های آموزشی
این مورد را زیاد توصیه نمی نمایم زیرا باعث می شود شما در یادگیری های آتی خود وابسته به استاد خود باشید ولی اگر به هر جهت با توجه به روحیه خود تشخیص می دهید می توانید در کلاس های آموزشی معتبر شرکت نمایید. این کار را با پرس و جو از دوستان و آشنایان انجام دهید. معتبر ترین موسسه آموزشی که اینجانب توصیه می کنم کلاس های طراحی وب مجتمع فنی تهران می باشد.
آموزش طراحی وب از طریق کتاب
بنده کار طراحی وب را با یک کتا
چرا آموزش سئو، بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت مهم است؟ بهترین دوره آموزشی سئو جامع کدام است؟ آموزش سئو دسته، آموزش بک لینک پست مهمان، آموزش سئو جامع، آموزش سئو مبتدی، آموزش سئو تایتل، آموزش سئو لینک داخلی، آموزش لینک بیلدینگ، آموزش بک لینک نظرات، آموزش سئو لینک خارجی و آموزش سئو رایگان چه اثری در کسب و کار آنلاین میگذارد؟ چگونه بک لینک pbn، سئو لینک داخلی، سئو وردپرس، لینک بیلدینگ، سئو رل کنونیکال، سئو سایت، سئو عنوان و سایت خود را انجام
سلام دوستان
فارغ التحصیل روانشناسی عمومی هستم. قصد دارم سال آینده توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم. حالا یا به عنوان مشاور یا آموزش ابتدایی و ...، خواهشا اگه کسی میتونه راهنمایی ام کنه.
1. از چه منابع و کتبی استفاده کنم بهتره؟ توی اینترنت سرچ کردم کتاب ایران استخدام رو دیدم، کسی استفاده کرده؟ خوبه؟
2. چه مباحث و کتبی رو بخونم آسون تره و راحت میشه ازش درصد بالایی گرفت؟
3. اگه کسی قبول شده، از کی باید شروع کرد به خوندن؟ چقدر خوندین در روز و
آموزش زبان با انیمیشن despicable me یک بسته آموزشی بسیار مهیج برای فیلم دوستان و همینطور زبان دوستان میباشد. آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم میتواند انقلابی باشد در یادگیری زبان انگلیسی. دلیل این امر هم این است که زمانی که دانشجو در کشوری غیر از کشورهای انگلیسی زبان در حال آموختن زبان انگلیسی می باشد، هیچ گاه نمی تواند با اصطلاحات رایج، اسلنگ های پر استفاده و کلمات طبیعی آشنا شود.

۱۱ فایل ویدیویی

بیش از ۳۵۰ دقیقه

۱۱ فایل ویدیویی

بیش از ۳۵۰ دقیقه
۱۱ فایل ویدیویی
بیش از ۳۵۰ دقیقه فی
آموزش برق خودرو در شیراز باید توسط فرد حرفه ای و یا آموزشگاه مرتبط انجام شود. آموزش برق خودرو فنی و حرفه ای شیراز خوب است به شرط اینکه در تمامی کلاس های آموزش برق خودرو شیراز شرکت نمایید. آموزشگاه جلوبندی خودرو شیراز نیز توانایی آموزش برق خودرو در شیراز را نیز دارد. اما پیشنهاد ما به شما این است که آموزش برق خودرو در شیراز را حتما به صورت عملی و حرفه ای در کنار فردی خبره یاد بگیرید.
 آموزش صفر تا صد سایت 4kia

این روز ها کسب در آمد از اینترنت کار سختی نیست به شرطی که روش مناسب و آموزش لازم را کسب کنید.
سایت 4kia برای کسانی که دنبال کسب و کار اینترنتی هستند مناسب میباشد و مستلزم آموزش کامل است که این روش را ما برای شما دوستان آموزش میدهیم.

دریافت فایل

این نرم افزار اموزش گام به گام نماز طبق عقیده اهل سنت در گوشیهای اندروید میباشد.
برخی از ویژگی های نرم افزار:
- آموزش گام به گام و تصویری نماز
- آموزش نماز برای مردان و زنان مسلمان
- آموزش نماز پنج گانه
- آموزش نماز جناز
- آموزش نماز تسبیح
- آموزش نماز عید
- آموزش وضو
- آموزش اخلاص در نماز
و ....
حجم : 34 mb
لینک دانلود : دریافت فایل
 آموزش ایجاد سایه طبیعی در فتوشاپ ، سلام و درود خدمت شما همراهان و دوستان سایت حسین وی اف ایکس، در خدمتتون هستیم با یکی دیگر از آموزش های ویژه سایت این بار با “ آموزش ایجاد سایه طبیعی در فتوشاپ ” که در این آموزش شما با نحوه ایجاد سایه طبیعی در این نرم افزار آشنا خواهید شد ، و به راحتی میتوانید عکس و طرح های خود را برای این آموزش استفاده کنید ، در این ویدیو به طور ساده آموزش داده شده و تمام افراد چه مبتدی و چه پیشرفته میتونن از این آموزش است
سلام مجدد دوستان ، قصد دارم دسته ی آموزش فتوشاپ را فعال تر از قبل کنم. آموزش های مختلفی برای شما در نظر گرفتم که طی زمان کم کم واستون می سازم و آپلود می کنم . آموزش های مثل آموزش های مقدمات و معرفی ابزارهای فتوشاپ به طور دقیق ،  رتوش ( ریتاچ ) عکس های پرتره ، آموزش های سه بعدی در فتوشاپ ، حتی می خوام بهتون یاد بدم چطور تصاویر متحرک ایجاد کنید .
شما دیگه چه چیزی هست که دوست داشته باشید از این نرم افزار خفن یاد بگیرید ؟ 
فتوشاپ یا adobe photoshop معروف تری
سلام مجدد دوستان ، قصد دارم دسته ی آموزش فتوشاپ را فعال تر از قبل کنم. آموزش های مختلفی برای شما در نظر گرفتم که طی زمان کم کم واستون می سازم و آپلود می کنم . آموزش های مثل آموزش های مقدمات و معرفی ابزارهای فتوشاپ به طور دقیق ،  رتوش ( ریتاچ ) عکس های پرتره ، آموزش های سه بعدی در فتوشاپ ، حتی می خوام بهتون یاد بدم چطور تصاویر متحرک ایجاد کنید .
شما دیگه چه چیزی هست که دوست داشته باشید از این نرم افزار خفن یاد بگیرید ؟ 
فتوشاپ یا adobe photoshop معروف تری
آموزش استفاده از تگ Select در Asp.net core

آموزش استفاده از تگ Select در Asp.net core

با مقاله آموزش استفاده از تگ Select در Asp.net core در وب سایت ما  در خدمت شما دوستان گرامی هستیم. با توجه به درخواست دانشجویان گرامی یک فیلم آموزشی را برای شما دوستان آماده کردیم که در این فیلم با استفاده از یک مثال به طور کامل با تگ select آشنا خواهید شد.
تگ select در html مشابه با همان ComboBox ها عمل می کند و برای انتخاب یک مقدار از بین چندین مقدار استفاده می شود. البته بسته به نوع فیلدی که ق
اهمیت راهنمای آموزش سئو، آموزش سئو جامع، آموزش سئو حرفه ای، آموزش بک لینک نظرات، آموزش سئو وردپرس و آموزش سئو رل کنونیکال زمانی به شما مشخص میشود که میخواهید با تحلیل سایت، بازاریابی اینترنتی، رپورتاژ آگهی، آموزش سئو، بک لینک، بهینه سازی سورس سایت، سئو سایت و تحلیل سایت و رعایت تمام نکات بک لینک edu، سئو وردپرس، بک لینک pbn، بک لینک پست مهمان، سئو کتگوری، بک لینک پروفایلی، سئو دسته، سئو لینک داخلی، راهنمای سئو، سئو ارزان و در رتبه های برتر گ

آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت

آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت
بک لینک pbn، سئو لینک خارجی، سئو لینک داخلی، لینک بیلدینگ، بک لینک ایمیل، سئو سایت وردپرس، سئو تایتل، سئو سایت، بک لینک پست مهمان، سئو عنوان و از مهم ترین مسائل آموزش سئو، بهینه سازی سورس سایت، بازاریابی اینترنتی، بک لینک، تحلیل سایت، سئو سایت، طراحی سایت و آموزش سئو است. از این رو برای کسب و کار آنلاین ضروری است تا در دوره های آموزش سئو جامع شرکت کنند. ما به شما آموزش سئو سایت مثناسئو به مدرسی استاد دکتر محمد کرمی را توضیه میکنیم. زیرا که دکت
دانلود کتاب آموزش بازی تخته نرد

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.sarzamindownload.com/www.sarzamindownload.com › tags › دانلود_کتاب...
دانلود کتاب آموزش تخته نرد PDFhttps://www.sarzamindownload.com/Translate this pageدر این بازی شما تاس های خود را روی تخته میریزید و مهره های خود را حرکت میدهید تا از صفحه ... در ادامه مطلب میتوانید کتاب آموزش بازی تخته نرد را از سایت سرزمین دانلود ...https://download.ir/download.ir › دانلود-کتاب-آموزش-بازی-تخته-نرد
دانلود کتاب آموزش بازی تخته نرد - Download.irhttps://
آموزش کسب و کار  آنلاین رایگان ، با استفاده از بهترین و  جدیدترین متد های طراحی سایت حرفه ای را برای شما عزیزان در یک مقاله با ویدئو های متعدد، به صورت کامل آماده کردیم، اما چون طراحی مدرن دوره ی فوق العاده ای به نام آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان را برای شما عزیزان ایجاد کرده است، ممکن است خیلی از دوستان فکر کنند به خاطر اینکه این آموزش ها رایگان قرار داده شده است پس ارزشی هم ندارند، اما به هیچ وجه اینطور نیست،  اگر به دنبال آموزش کسب و کار
طراحی لوگو: آموزش ، دوره آموزش طراحی لوگوفقط به لطف خالق آرم Logogenie ، فقط یک آرم دوره آموزشی ، آموزش و پرورش را ایجاد کنید. با ایجاد آرم آموزش ، آرم دوره آموزشی ، می توانید تعدادی از نمادها و قلمهای آرم را انتخاب کنید (نام شرکت ، شعار ...)
آرم آموزش ، آموزش و آرم خود را در سه مرحله آسان ایجاد کنید!
مرحله 1: نام شرکت خود را تایپ کنید (نام شرکت شما در کنار نماد انتخاب شده ظاهر خواهد شد).
مرحله 2: نماد خود را انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود از میان طیف گست
سلام وقت بخیر  دوستان امروز  یکی از ایده ها و آرزوی های که داشتم برای دانش آموزان مملکتون اتفاق بیفته رو دیدم گفتم بزار بیام معرفی کنم شاید به درد دوستان بخوره .
یه سرویس آموزشی رایگان برای (دانش آموزان پایه دهم، یازدهم ، کنکور )
+ برای اونای که از سرویس آموزشی خوبی برخوردار نبودن
+ برای اونای آرزو دارن به آموزش خوب در سطح عالی دسترسی داشته باشن .
خلاصه این که یکی از بهترین سرویس ها آموزشی هستش نسب سایت دیگه .
لذت ببرید
سرویس آموزش آلاء
باز نشر
دوستان عزیز سلاممتاسفانه در این روزها مردم جهان در حال  مبارزه با ویروس کرونا می باشند. به خاطر مسائل بهداشتی و پیشگیری از ابتلای دانش آموزان موفتا کلاس های مدارس تعطیل می باشد و لی این به معنای تعطیلی آموزش نیست.به همین دلیل این کانال برای آموزش فیزیک دهم و جایگزین موقت کلاس ایجاد شده است. برای ارتباط با شما و پرسش و پاسخ می توانید از بخش نظرات هر مطلب استفاده کنید.
۱۱ فایل ویدیویی
بیش از ۳۵۰ دقیقه فی
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به ...
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان درخواست اینو داشت که آموزش مرتبط با برنامه نویسی پایتون در کانال درج شود و ما خواستیم به ایشون اطلاع بدیم که درخواست ایشون از امروز انجام خواهد شد و خواستیم به اطلاع برسونیم که این دوره به صورت جلسه ای در وبلاگ خواهد بود
معلمی یکی ازمشاغلی است که از محبوبیت بسیاری برخوردار است و هر
ساله شاهد ثبت نام داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و
ورود به عرصه معلمی هستیم.بنابراین متقاضیان می بایست برای ورود به عرصه
معلمی بتوانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مصاحبه نمره مطلوب را کسب
نمایند.در این مقاله به تمامی جزئیاتثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرو
سلام 
خیلی وقت ها برای یادگیری مهارت های جدید یا تقویت مهارت فعلیمون دنبال منابع آموزشی می گردیم که هم رایگان باشه و هم به زبان فارسی 
خبر خوب اینه که ما در فری فارسی لرن این آموزش های رایگان رو از سراسر وب پیدا کردیم و در وبلاگ خود جمع کردیم تا شما امکان استفاده و مقایسه این آموزش ها رو در کنار هم داشته باشید . برای حفظ حقوق اثر ها ما فقط به صورت لینک دهی عمل می کنیم و از قرار دادن آموزش ها بصورت مستقیم در سایت امتنا می کنیم . 
برخی از سایت هایی
با سلام شرکت ستاره آفرینان کیمیا که سایت این شرکت هم معلوم نیست و در حد تبلیغات در فضای مجازی و سایتهای تبلیغاتی است روشی رو برای کلاهبرداری خود انتخاب کردندالبته بعضی از شرکتها  هم با این روش از مردم تو این وضع اقتصادی سود جویی میکننطبق آماری که به دست بنده رسیده فقط در محله ما از 32 نفر ثبت نام کننده به طور  عجیب هیچکدام رو برای این کار نپسندیدنروش کارشون به این صورت است که 
مبلغ 35000 هزار تومن رو به عنوان آموزش از شما دریافت میکنند.
سه جلسه
3DTraining.com: منابع شما برای یادگیری ( آموزش ) رویت 3D
3DTraining.com از انتشار پورتال ( آموزش ) رویت منبع جدید خود برای هر کسی که علاقه مند به یافتن شرکت ها و استعدادهای سه بعدی باشد ، هیجان زده است. فکر کنید "YelpTM" برای "صنعت سه بعدی" با "LinkedinTM" دیدار می کند!
سایت اختصاصی با عضویت انحصاری ، اطلاعاتی را در مورد موسسات آموزشی پیشرو ( آموزش ) رویت صنعت ، شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری ، استودیوها ، مشاغل ، اخبار ، رویدادها و موارد دیگر - در همه جا - ارائه می دهد!
( آ
سلام دوستان گلم 
راستش چند ماه پیش آبجی گل مون یه چالش گذاشتند من بخاطر کنکور اون موقع شرکت نکردم حالا با اجازه ایشون می خوام شرکت کنیم 
در واقع قرار از بین دوستان بیان قرار کسانی که این ویژگی ها رو دارند از نظر من مشخص کنم
ادامه مطلب
پست ویژه------------------------------دوره جدید شگفت‌انگیز""انقلاب، صادقیه، ۵ شنبه‌ها و جمعه‌ها""ترکیبی حضوری و مجازی:دوره آموزشی ۳ ماهه زبان هندی:همراه با ۲ کتاب و سی‌دی آموزشی رایگان.✅ کلاسهای حضوری روزهای جمعه:ساعت ۱۲ الی ۲ (قابل تغییر باتوجه به شرایط اعضا) پشتیبانی همه روزه درطول دوره ازطریق تلگرام، ارائه تمام مطالب آموزشی به زبان آموز به صورت فایل‌. برگزاری کلاسهای آنلاین مجازی درطول دوره جهت تقویت و تمرین و رفع اشکال ⬆️↗️↘️⬇️↙️↖️⬆️آم
 در این پست به برخی از مدارک ثبت شرکت سهامی خاص اشاره می کنیم. شما دوستان عزیز می توانید باقی مطالب را از وب سایت اصلی دنبال کنید. 
1- اظهارنامه شرکت سهامی خاص که توسط اداره ثبت شرکت ها به صورت فرم چاپ شده است. 2 نسخه2- اساسنامه شرکت سهامی خاص که توسط مؤسسین تهیه می شود. 2 جلد3- صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین. 2 برگ4- صورت جلسه هیأت مدیره با امضای مدیران منتخب. 2 نسخه

ادامه مطلب در https://kararegister.com

به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از درگاه پر برکت ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
سلام دوستان
امروز قصد دارم یک نرم افزار رو براتون بزارم که توسط شرکت صنایع ملی پتروشیمی تهیه شده این نرم افزارها به صورت مولتی مدیا هستش و جهت بالا بردن سطح علمی دانشجویان و متخصصان و علاقه مندان بسیار کاربردی خواهد بود.

محتوای این بسته های آموزشی، در مورد آموزش تجهیزات موجود در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به پرسنل فعال در واحدهای مختلف پتروشیمی و درسطح آشنایی با تجهیزات و روش های تعمیر و بازرسی هر یک از آن ها هستش .

ادامه مطلب
آموزش صفر تا صد فارکس و بورس

دانلود فایل

آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج - - چارت ...chartiran.com › آموزش-ویدیویی-کامل-فارکس-از-صفر-...آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج فیلم کامل آموزش فارکس از صفر تا صد همچنین pdf آموزش فارکس را از سایت ما بخواهید. ... admin ژانویه 28, 2020 فیلم های آموزش بورس, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس 61 ...
آموزش صفر تا صد فارکس - پرشین بورسpersianbourse.com › ... › آموزش صفر تا صد
آموزش فست فود حرفه ای IRANHFC
واحد آموزش گروه تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC 
تنها مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته و حرفه‌ای فست فود
با بهره‌گیری از اساتید مجرب و خبره در خصوص طبخ غذاهای فست فودی 
در محیطی کاملاً شبیه‌سازی شده 
کلیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای فست فود را ارائه میکند
- آموزش برگر طلایی
- آموزش مرغ سوخاری
- آموزش پیتزا ایتالیایی
- آموزش پیتزا آمریکایی
- آموزش اصول مدریت فست فود
- آموزش اصول حسابداری در فست فود
- آموزش سالاد بار
آدرس : ته
سلام
دوستان عزیز شرکت زغال مرکزی بابیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولیدانواع ذغال لیمو قلیانی مجلسی کبابی کوره جدیدی طراحی کوره که از هر لحاظ رودست تمام کوره های موجوددرایران است دوستان عزیز برای بازدید از کارگاه ازقبل تماس گرفته تشریف بیاورید.09104513233
ساخت وب سایت یکی از راه های رسیدن به کسب درآمد ثابت است در این مقاله در مورد چگونه یک سایت حرفه ای با وردپرس درست کنید مطالب مفیدی گذاشته می شود زیرا خیلی از دوستان پیام دادن چطور یک وب سایت درست کنم از کجا شروع کنم؟ و…
این مقاله برای افراد مبتدی مفید است و سعی شده است روش های رایگان و به صرفه آموزش داده شود و از تجربه های خودم در این مقاله استفاده کنم.
ادامه مطلب
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز . 
امروز میخواهیم با استفاده از تبلیغات کلیکی کسب در آمد کنیم برای این کار  کافیست در سایت p30rank ثبت نام کنید.
بعد از ثبت نام در پنل کناری ۵ راه کسب درآمد نمایش داده میشود اولین گزینه داشبورد است بوی آن کلیک کنید و تا آخر آن پایین بروید در پایین صفحه در پایین لینکی وجود دارد که نوشته شده است ««در این سایت به 5 روش مختلف می توان کسب درآمد کرد آموزش»» بر روی آموزش کلیک کنید تمام راه های کسب درآمد در این
راه اندازی کسب و کار اینترنتی برخلاف تصورات غلط افراد جامعه، کار بسیار آسانی است و بدون علم برنامه نویسی و تخصص های خاص، توسط هر شخصی امکان پذیر است.
آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان ، با استفاده از بهترین و  جدیدترین متد های طراحی سایت حرفه ای را برای شما عزیزان در یک مقاله با ویدئو های متعدد، به صورت کامل آماده کردیم، اما چون طراحی مدرن دوره ی فوق العاده ای به نام آموزش کسب و کار اینترنتی رایگان را برای شما عزیزان ایجاد کرده است، ممکن است خی
آموزش پیش بینی فوتبال 

سلام دوستان ابتدا خدمتتون بگم این پست بصورت مدام قرار هست که آپدیت بشه هر هفته مجدد سر بزنین و ادامه همین مطلب را مطالعه کنین . 
در این مطلب قرار داریم برای شما آموزش پیشبینی فوتبال رو به صورت کاملا دقیق یاد بدیم .  همچنین در این مطلب میتوانید تمام سوالات خود در مورد هندیکپ چیست ؟ و چه حالت هایی دارد را پیدا کنید . 
ادامه مطلب
هدف از آموزش طراحی سایت در اصفهان چیست؟
در این دوره از آموزش طراحی سایت در اصفهان روش های جدید تحلیل، طراحی و کد نویسی ارائه میشه تا شما رو با ساده ترین راهکارها برای رسیدن به اهدافتون یاری کنیم.
پس از برگزاری آزمون برای عزیزانی که در دوره های آموزش طراحی سایت در اصفهان شرکت کردند. از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری به عمل خواهد آمد تا به صورت رایگان در دوره کارآموزی شرکت نمایند. و با بکارگیری دانش کسب شده در عمل به کسب تجربه بپردازند.
ادامه م
به نام خدا
علوم تربیتی از رشته های علوم انسانی است که به جنبه های آموزش و پرورش انسان و دانش های مربوط به آن می پردازد. آموزش و پرورش منحصر به افراد ، زمان و مکان خاصی نیست. بلکه آموزش و پرورش برای همه و در هر زمانی و هر مکانی است. آموزش عمومی ، آموزش عالی ، آموزش کارکنان ، سواد آموزی بزرگسالان ، خود آموزی ، آموزش الکترونیکی و مجازی از انواع آموزش محسوب می شود.
تعریف آموزش و پرورش : آموزش و پرورش هنر یا فنی است که به صورت راهنمایی یا حمایت نیروهای
سلام دوستان با یک اموزش بسیار ساده و کاربردی در خدمت شما عزیزان هستیم

این آموزش به شما یاد میده که چطور یک متن را نخواهید بنویسید و فقط با فشردن یک دکمه بر روی کیبورد متنتان نوشته شود.

مشاهده در کانال تلگرامی ما
حقیقتا من هنوز خود را یک نقدنویس حرفه ای نمیدانم و از طریق تجربه اندوزی و گاهی یاد گرفتن نکات از دوستان سعی میکنم روز به روز نقدهای بهتری بنویسم و در این کار پیشرفت کنم و این اصلا شکست نفسی نیست بلکه واقعیت است . با این حال بنا به درخواست دوستان تصمیم گرفتم دانسته هایم در زمینه نقد را به اشتراک بگذارم چون گمان میکنم برای علاقه مندان به نقدنویسی مفید باشد .
ادامه مطلب
سلام  دوستان ، در نهایت تصمیم به راه اندازی کانال تلگرام گرفتم 
خوشحال میشم اگر کانال بنده رو دنبال کنید 
در این کانال آموزش های مربوط به مباحث سئو و دیجیتال مارکتینگ و همچنین آموزش های مربوط به نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور قرار داده میشه 
آی دی کانال - @danialtaherifar

کانال تلگرام آموزش سئو : در این مطلب  بخش های مختلف کانال تلگرام را شرح دادم

برای عضویت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید

عضویت در کانال تلگرام آموزش سئو و گرافیک
آموزش صفر تا صد فارکس و بورس

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج - - چارت ...chartiran.com › آموزش-ویدیویی-کامل-فارکس-از-صفر-...آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج فیلم کامل آموزش فارکس از صفر تا صد همچنین pdf آموزش فارکس را از سایت ما بخواهید. ... admin ژانویه 28, 2020 فیلم های آموزش بورس, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس 61 ...
آموزش صفر تا صد فا
سلام از امروز تصمیم گرفته ام که هر روز یک ویدئو برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای شما دوستان آپلود کنم پس با ما همراه باشید ...
این مکالمه ها رو بارها گوش دهید ....
برای دیدن این ویدئو روی لینک زیر کلیک کنید ..
آموزش تاکسی گرفتن در زبان انگلیسی 
میلاد باقری
حتما در نرم افزار لاین دیده اید که کسی برای Add کردن دوستی لینکی را در اختیار شما قرار میدهد و شما با کلیک کردن بر روی آن لینک به راحتی میتوان فرد مورد نظر را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

در ادامه نحوه ساختن این لینک ها را آموزش خواهیم داد.
ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان من به همراه چند نفر از دوستان یه گروه و کانال بورسی زدیم که خدمات خوبی رو به صورت رایگان ارائه میدیم از جمله :1. آموزش تمام مطالب از مبتدی تا پیشرفته ( به صورت فیلم ، pdf ، ویس و ... )2. پاسخگویی به تمامی سوالات دوستان در این زمینه و تحلیل سهام‌های آنها 3. تحلیل و معرفی سهام ارزنده توسط فیلترهای عالی 4. تحلیل‌هایی از دلار و طلای آبشده ‌5.گذری بر بازارهای جهانی و توضیحاتی در مورد آن برای دوستان علاقمند  ( فارکس )5. رفع اشکال برا تمامی
آموزش اصولی ارسال گیف در اینستاگرام

طبق آموزش های زیر پیش بروید تا بتوانید گیف های مورد نظر خود را برای دوستان خود در دایرکت اینستاگرام، ارسال نمایید.وارد اپلیکیشن اینستاگرام بشید و مثل همیشه اقدام به ارسال یک استوری کنید.
- آیکون “استیکر” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه رو لمس کنید.*نکته : این آیکون در عکس فوق و سمت چپ قرار داره.- حال روی گزینه GIF کلیک کنید و میبینید که قابلیت جستجوی فایل گیف نمایان میشود.
ادامه مطلب
سی شارپ یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا هست که توی خیلی از برنامه های حسابداری و بانکداری و... از این زبان برنامه نویسی استفاده میشه امروز هم من در این پست برای شما دوستان پکیج آموزش برنامه نویسی به زبات سی شارپ رو قرار دادم
ادامه مطلب
با عرض سلام خدمت دوستان
به جهت رعایت حال دوستان و تماس های مکرر مبنی بر برگزاری دوره عمومی فرزکاری CNC پنجمین دوره از آموزش عمومی این مطلب را در خدمتت شما علاقمندان هستیم.
این دوره شامل آموزش کلیه مباحث ماشینکاری در نرم افزار پاورمیل (طبق متد آموزش کلاس خصوصی بنده) و سپس آموزش اپراتوری دستگاه فرزCNC میباشد. هنرجو بعدازاتمام این دوره میتواند براحتی جذب بازار کار شود.جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
طول دوره : حدود 2 ماه
هزینه دوره : 3.5 میلیون تومان
با عرض سلام خدمت دوستان
به جهت رعایت حال دوستان و تماس های مکرر مبنی بر برگزاری دوره عمومی فرزکاری CNC پنجمین دوره از آموزش عمومی این مطلب را در خدمتت شما علاقمندان هستیم.
این دوره شامل آموزش کلیه مباحث ماشینکاری در نرم افزار پاورمیل 2020 (طبق متد آموزش کلاس خصوصی بنده) و سپس آموزش اپراتوری دستگاه فرزCNC میباشد. هنرجو بعدازاتمام این دوره میتواند براحتی جذب بازار کار شود.جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
هزینه دوره : تماس بگیرید
هتل آپارتمان دوستان مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا 5 با فاصله حدود 5 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان دوستان برای اقامت در مشهد
به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ١٣٩٨ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که‌ ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ مذکور از ام
با عرض سلام خدمت دوستان
این دوره شامل آموزش کلیه مباحث ماشینکاری در نرم افزار پاورمیل (طبق متد آموزش کلاس خصوصی بنده) و سپس آموزش اپراتوری دستگاه فرزCNC میباشد. هنرجو بعدازاتمام این دوره میتواند براحتی جذب بازار کار شود.جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
هزینه دوره : 2میلیون تومان
م
با عرض سلام خدمت دوستان
این دوره شامل آموزش کلیه مباحث ماشینکاری در نرم افزار پاورمیل 2020 (طبق متد آموزش کلاس خصوصی بنده) و سپس آموزش اپراتوری دستگاه فرزCNC میباشد. هنرجو بعدازاتمام این دوره میتواند براحتی جذب بازار کار شود.جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
هزینه دوره : 3.5 میلیون توم
وبسایت اصلی شرکت در حال طراحی می باشد و با توجه به حساسیت و وسواس مدیریت ژنکو در این مورد خاص، احتمالا این پروژه کمی طول بکشد. تا زمانی که سایت اصلی شرکت آماده شود، این وبلاگ محلی است که اخبار و پیام های ژنکو به نظر دوستان خواهد رسید.
دانلود بروزترین آموزش صفر تا صد فارکس و بورس

دانلود فایل

آ
برگزاری دوره های آموزشی مهندسی مکانیک
با اعلام واحد آموزش شرکت نوبن مکانیک ذوق برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار از اول آبان در هرماه بصورت خصوصی و گروهی برگزار می شود.
با اعلام مدیر عامل شرکت تخفیفات ویژه ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده که تا ۴۰ درصد تخفیف نیز شامل می شوند.
این دوره های شامل دوره های طراحی، آنالیز و ماشین کاری هستند که با مدرسین با تجربه در صنایع مختلفی بصورت حضوری و آنلاین آموزش داده می شوند.
۴ دوره از نرم افزارهای آمو
خیلی از دوستان و کاربران عزیز سئوال میکنند که ما برنامه های خودمون رو با چه برنامه ای می سازیم .  اگر این سئوال برای شما هم پیش اومده و علاقمند هستید که بدونید که چطور میشه بدون بلد بودن برنامه نویسی میشه یک اپ ساخت برنامه احکام شرعی ما رو نصب کرده و پنج ستاره بدهید . سپس از قسمت تماس با ما اطلاع دهید تا رمز آموزش های خودمون رو برای شما ارسال کنیم . با تشکر موفق باشید .

❣️بسم الله الرحمن الرحیم ❣️
  زنگ قرآن، زنگ زندگی 
✅ شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری وزارت آموزش و پرورش تقدیم می نماید :
آموزش کتاب های درسی قرآن، هدیه های آسمان، پیام های آسمان و دین و زندگی
هر روز از شنبه تا پنجشنبهدر دو نوبت صبح و عصراز شبکه قرآن و معارف سیما
نوبت صبح:       شنبه   زنگ 1️⃣ : آموزش قرآن اول دبستان              زنگ 2️⃣ : انس با قرآن ویژه کودکان پیش دبستان                             یک شنبه زنگ 1️⃣ : آموزش قرآن دوم
سلام
دوستان عزیز شرکت زغال مرکزی اولین سازنده کوره های القایی وگرددرایران میباشدکه باسه شعبه فعال در زمینه تولیدانواع ذغال 
بزرگترین گارگاههای تولیدرادرایران دارامیباشد،
عزیزانی که قصد خرید دستگاه تولید ذغال رادارنداگرکمی دقت کنندمتوجه میشوندکه تنهاشرکتی است که طرح کورهایش درکشورهای کامبوج..ویتنام...افریقاموجودمیباشد.
دوستان عزیز ب ای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید
09104513233ت
بسم الله الّرحمن الرّحیم
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک دوستان عزیز.
امروز با یک آموزش غیر قانونی هک وای فای باهاتون همراهم.
یادتون باشه از این آموزش در راه درست استفاده کنید و از دزدی و کارهای غیر انسانی پرهیز کنید.
ادامه مطلب
مدیر عامل آقای مهدی حق صدا م زد گفت میتونم بروت حساب کنم بهت آموزش بدهم و تو رو بعد آموزش ت بذارم توی تیم تست برنامه نویسی شرکت ؟ گفت آره ؟ گفت پاس آماده باش برای چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه هفته ی آینده شرکت !!! گفت ازت یه ضمانت نامه ی گنده میکنم !!!! ولی حقوقت یک ونیم برابر میشه و سال بعدش دو برابر میشه و روت خیلی حساب باز کرده ام که تا آخر عمر باهات برنامه نویسی در ارتباط باشم ... تو فقط از هوش و ذهنت استفاده نمیکنی ؟ درسته خدا شل ت کرده ولی خوب بهت فک
ثبت شرکت در غرب تهران
شرکت: به معنای یک انجمن یا نگاه یا یک شخص حقیقی و حقوقی است.
شرکت قراردادی است که براساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
انواع شرکت ها :
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی عام
شرکت تضامنی
شرکت بامسئولیت محدود
شرکت های نسبی
شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط غیر سهامی
شرکت تعاونی
 تبدیل تاریخ در جاوا

دوستان سلام. من میخاستم تاریخ شمسی رو به میلادی و قمری در زبان جاوا تبدیل کنم. بعد از چندین روز جستجوی های فراوان و صرف وقت بسیار، در نهایت تونستم این کار رو بکنم. در این پست می خوام به شما هم آموزش بدم تا وقت شما مثل من تلف نشه

در این پست می خوام اموزش تبدیل انواع تاریخ (شمسی به میلادی، شمسی به قمری، میلادی به شمسی، میلادی به قمری، قمری به شمسی و قمری به میلادی) رو آموزش بدم.

اول از همه بگم که با کلاس های خود جاوا نمیتون
اموزش صفر تا صد فارکس و بورس

دانلود فایل

آموزش صفر تا ص
قرآن پژوهان عزیز 
فقط ۲روز دیگر تا پایان ثبت نام✍ کلاسهای آموزشی موسسه‌ قرآنی شیفتگان وحی فرصت  باقیست  لیست کلاسهای ترم زمستان موسسه تربیت معلم تخصصی روخوانی قرآن کریم تربیت معلم تخصصی مفاهیم قرآن کریم آموزش حفظ قرآن کریم آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آموزش تجوید قرآنآموزش احکام و عقاید  ، مداحی آموزش مصحف و تدبر در  قرآن کریم آموزش راهکارهای خانواده با نشاط آموزش امر به معروف و نهی از منکر آموزش خوشنویسیآموزش زبان انگلیس
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز . 
امروز میخواهیم با استفاده از تبلیغات کلیکی کسب در آمد کنیم برای این کار  کافیست در سایت p30rank ثبت نام کنید.
بعد از زدن لینک فوق از منوی کناری داخل سایت بر روی کسب در آمد آنلاین کلیک کنید و ثبت نام خود را انجام دهید 
بعد از ثبت نام در پنل کناری ۵ راه کسب درآمد نمایش داده میشود اولین گزینه داشبورد است بوی آن کلیک کنید و تا آخر آن پایین بروید در پایین صفحه در پایین لینکی وجود دارد که نوشته شده است ««د
با توجه به رای‌گیری انجام شده در کانال تلگرام تصمیم بر این شد که یک دوره ویدئویی آموزش cmake به زبان فارسی تولید کنم و منتشر کنم تا دوستان استفاده کنند.
هزینه این دوره از نظر مالی رایگان هست ولی دوستانی که از دوره استفاده میکنند یک صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان بفرستند.
این دوره رو به امید خدا استارت زدم و به مرور ان شاء الله توی همین پست آپدیت میکنم لیست دوره رو که به شرح زیر هست :
ادامه مطلب
با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه وزارت بهداشت بر قرنطینه خانگی و به حداقل رسوندن رفت‌ و آمد‌ا جهت حفظ سلامتی افراد ، آموزش‌ و پرورش اقدام به تعطیلی مدارس کرد و تصمیم بر این بود که آموزش دانش آموزا از طریق شبکه های تلویزیونی انجام بگیره و امید بر این بود که این آموزش مجازی بتونه جای خالی آموزش توسط معلمای کشور رو بر طرف کنه .
ادامه مطلب
سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم . چند وقتی وارد حوزه آموزش زبان و اصول زبان شناسی شدم .

برای یه متخصص به روز بودن خیلی مهمه و  خواندن مطالب جدید در این حوزه یکی از نیازهای اساسی این فضا است.
چون خودم برای پیدا کردن مطالب خیلی اذیت می شدم و گاهی برای خوندن یه مطلب جدید روزها یا هفته ها دنبال منبع خوب و آموزشی بودم اما همه جا یا پولی بود یا رایگان ها ارزش محتوایی خوبی نداشت. از طرفی می ترسیدم که از هر منبعی بخونم و یا پول پرداخت کنم و مطالب تکراری ب
سلام خدمت دوستان عزیز :)
حقیقتش بخاطر تعهدی که در پایان متن پویش داده بودم، قصد نداشتم دیگه توی این وبلاگ فعالیت کنم و تصمیم به نقل مکان گرفته بودم. مکان جدید هم به دوستان معرفی شد و مطالبی هم ارسال شد امّا توی 3-2 روز اخیر حس نوشتن توی اونجا به کل از بین رفت. یاد حرف رهام افتادم که گفت امیدوارم پشیمون نشی! الان اومدم بگم پشیمون شدم و از همه دوستان هم معذرت می خوام :(
حقیر جزو کسایی هستم که تاکیدم بر اینه که از سر احساسات نباید تصمیم گرفته بشه امّا
خب دوستان در این آموزش میخوام بهتون رفع ( دور زدن بن آیپی ) در کانتر استریک سورس رو بهتون آموزش بدم.
برای آموزش به ادامه مطالب برید.
ادامه مطالب
خب برای رفع بن ایپی در کانتر استریک سورس باید مود خود را خاموش روشن کنید و از بازی لذت ببرید.
سلام دوستان نرم افزار افتر افکت نرم افزاری جلوه های ویژه است. جلوه های ویژه حرفه ای این نرم افزار خیلی پیچیده است باید سال ها روش کار گذاشت تابه خوبی آن نرم افزار را یاد بگیرد.دوستان نرم افزار افتر افکت رو ما به صورت مقدماتی البته البته پلاگین ها و ابزار های جانبیش رو توضیح دادیم اگه دوست دارید.این آموزش ها را ببینید.
به این لینک برید.

https://www.aparat.com/mostanad1398/%D8%B1%D8%B6%D8%A7_%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C

با تشکر       مدیر سایت و انجمن : امیررضا شبانی
سلام و درود به همه دوستان من جدیدا برای شما یک ویدیو آمورشی آماده کردم. آموزش کم کردن حجم ویدیو با نرم افزار HandBrake
http://anjomanvideo-editor.blog.ir/1398/12/11/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-HandBrake
خوب امیدوارم موفق وسربلند باشید.
دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص به شرکت های معتبر. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش کاربردی استراتژی پاورمیل متناسب با قطعات شرکت ، در زمان های تعیین شده مباحث آموخته شده را بصورت عملی اجرا خواهیم کرد. علاوه بر این پست تمام دستگاه ها تنظیم و اشکالات موجود در کار رفع خواهد شد. مدت دوره 60 ساعت در 12 جلسه 4 ساعته خواهد بود. 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+

پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273356

دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص به شرکت های معتبر. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش کاربردی استراتژی پاورمیل متناسب با قطعات شرکت ، در زمان های تعیین شده مباحث آموخته شده را بصورت عملی اجرا خواهیم کرد. علاوه بر این پست تمام دستگاه ها تنظیم و اشکالات موجود در کار رفع خواهد شد. مدت دوره 100 ساعت در 25 جلسه 4 ساعته خواهد بود. 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+

پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273356

آموزش طراحی کارت ویزیت
آموزش طراحی و روتوش عکس در 10 دقیقه
آموزش ترمیم و ویرایش عکسهای قدیمی
طراحی  آلبوم دیجیتال عروس و داماد

آموزش نصب ویندوز
فقط و فقط و فقط 50 هزار تومان
09194223574
جهت بازدید به لینک اینستا وارد شوید و ما رو دنبال کنید .
https://www.instagram.com/studioroyayemandegar
آموزش افزایش لایک اینستاگرام

این بسته اموزشی شامل اموزش های زیر می باشد:

آموزش های بازگردانی اکانت دیسیبل (Disable) شده و قفل شده از سمت اینستاگرام
آموزش بازگردانی اکانت هک شده بدون هیچ پستی و بدون عکس پروفایل
آموزش های بازیابی پسورد فراموش شده اکانت با داشتن اطلاعات و بدون داشتن اطلاعات (ایمیل و شماره) از پیج
آموزش بازگردانی اکانت هک شده فقط با عکس پروفایل
آموزش بازگردانی پست های حذف شده ی پیج
آموزش دریافت فالور و یا لایک و … اتوماتیک و ب
سلام بر دوستان عزیز 
این سایت جهت اطلاع رسانی قرار های دوستان همیشگی ما بچه های مدرسه مصطفی خمینی و... ایجاد شده لطفاً شماره تلفن خود را در سایت قرار داده تا با هم ارتباط داشته باشیم برای این کار میتوانید از پایین همین مطلب شماره خود را ارسال کنید تا در سایت قرار گیرد و از این بخش قابل مشاهده باشد
دریافت
حجم:3مگ
سلام به دلیل یه روز عقب موندن ازتون عذر میخوام  برای شرکت در این بخش اول باید این پیش نیاز هارو داشته باشید:
1 کشیدن نقاشی البته باید قطعه قطعه بکشید یعنی دست و پا و سر به بدن متصل نباشد چون در آینده انیمیت نمی شود
2داشتن گوشی دوربین دار و عکس گرفتن از نقاشی
خوب اول باید با ابزار های خطی پینت از روی خط های نقاشی برید مثل آموزش البته یادم رفته در ویدیو نشانگر موس رو روشن کنم 
آموزش بعدی کار با فوتوشاپ:)
دوستان عزیز سلاممتاسفانه در این روزها مردم جهان در حال  مبارزه با ویروس کرونا می باشند. به خاطر مسائل بهداشتی و پیشگیری از ابتلای دانش آموزان موفتا کلاس های مدارس تعطیل می باشد ولی این به معنای تعطیلی آموزش نیست. 
به همین دلیل این وبلاگ برای آموزش فیزیک دهم و جایگزین موقت کلاس ایجاد شده است. برای ارتباط با شما و پرسش و پاسخ می توانید از بخش نظرات هر مطلب استفاده کنید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها